Окупанти анонсують збільшення обсягів перевезень будматеріалів та краденого зерна через Маріупольський морський порт

Новини
Окупований Маріупольский морський порт Фото: t.me/andriyshTime

Значна частина будівельних матеріалів, які Росія використовує для будівництва оборонних споруд на Запорізькому та Бердянському напрямках доставляється морем через порт Маріуполя. Найближчим часом кількість вантажу, який окупанти ввозять на ТОТ, а також краденого збіжжя та металу, що вивозять з захоплених територій через Маріупольський морський порт, може збільшитися  до 50 тисяч тонн щомісяця.

Про це з посиланням на гауляйтера Маріуполя Олега Моргуна пишуть російські ЗМІ.

Моргун повідомив, що істотна частина будівельних матеріалів доставляється на окуповану територію саме морем. Натомість в порту йде відвантаження сільськогосподарської продукції. Та заявив про збільшення об’ємів вантажу.

«Планується найближчим часом збільшити щомісячну перевалку до 50 тисяч тонн», –  заявив Моргун.

В окупаційному “Міністерстві транспорту” Донеччини повідомили, що з початку 2023 року через морський порт Маріуполя пройшло понад 74 тис. тонн продукції. Проте радник законного міського голови Маріуполя Петро Андрющенко ставить під сумнів такі показники окупантів.

“Звучить масштабно, якщо не почати рахувати. Єдиний клас кораблів, який заходить в порт – це РМ 3 (річка-море) з максимальним навантаженням 5 тис. тон. Насправді, середнє навантаження – 3,5 тис. тонн. Рахуємо 85 тис. тон/3,5 тис тон = 24 судна. Враховуючи що до вантажообігу рахується рейс в порт та з порту, то виходить аж 12 суден. Тобто всього за 9 місяців 2023 року через порт пройшло 12 суден максимум. 12 суден ну ніяк не тягнуть на велику портову перемогу», – пише Андрющенко в своєму телеграм-каналі.