Білорусь перевіряє боєготовність армії, в України є сили для реагування – Наєв

Новини
білорусь

Білорусь розпочала черговий етап перевірки бойової готовності своїх Збройних сил. Україна підсилює пильність прикордонних нарядів, сил та засобів для адекватного реагування достатньо.

Про це повідомив командувач Об’єднаних сил Сергій Наєв.

«У республіці Білорусь розпочато черговий етап перевірки бойової готовності їхніх Збройних сил. Своєю чергою, ми на відповідних напрямках підсилюємо пильність наших прикордонних нарядів. Також утримуємо у готовності до адекватного реагування необхідні сили та засоби, яких станом на зараз достатньо для виконання цих завдань», – сказав Наєв.

За його словами, у разі зростання загрози Генштаб ЗСУ додає додаткові сили та засоби.

Такі правила воєнної науки «завжди працюють», зазначив Наєв.

Російські військові підірвали дорогу у Чернігівській області на місці з’єднання кордонів України, Білорусі та РФ з метою не дати можливості захопити свої території.

***

24 лютого 2022 року президент РФ Володимир Путін заявив про проведення «спеціальної військової операції» на окупованому Донбасі. Росія завдала ракетних ударів по території України і розпочала пряме повномасштабне вторгнення на чотирьох напрямках. Збройні сили України дають відсіч ворогові, план бліцкрігу — захопити Київ за два-три дні — провалився, російська армія відступила від столиці. Російські військові вчиняють тисячі воєнних злочинів та злочинів проти людяності на всій території України.

Центр журналістських розслідувань веде щоденну хроніку Війна Росії проти України на всіх майданчиках: YouTubeFacebook, TelegramTwitter