Партизани в окупованому Мелітополі підірвали потяг, який доставляв боєприпаси на Запорізький напрямок

Новини
Карта пошкодженої партизанами залізничної колії в окупованому Мелітополі. Фото: google.com/maps

В тимчасово окупованому Мелітополі 13 жовтня партизани підірвали залізничну колію. Уражений також потяг, яким доставляли боєприпаси на Запорізький напрямок, а до окупованого Криму вивозили зерно та залізну руду.

Про це повідомляють Сили спеціальних операцій.

«Підрозділ Руху опору ССО здійснив вдалу операцію в тимчасово окупованому Мелітополі. Завдяки диверсійним діям наших воїнів о 07:30 ранку було підірвано залізничну колію, – сказано в повідомленні ССО в Телеграм.

У результаті вибуху пошкоджене залізничне полотно та потяг, який доставляв боєприпаси та паливо для армії рф

За інформацією Центру національного спротиву, партизани підірвали потяг, який щодня возив із Криму до Мелітополя та Дніпрорудного боєприпаси та паливо, а у зворотному напрямку – пошкоджену техніку та награбоване майно: залізну руду, зерно та ін.

Пошкоджено 150 метрів залізниці та тепловоз.

«Станом на зараз окупанти оточили місце вибуху, намагаються приховати факт диверсії та безуспішно шукають партизан. Партизани ж вже у безпеці та обіцяють ще більше таких вибухів у найближчому майбутньому», – повідомляє Центр національного спротиву.

***

24 лютого 2022 року президент РФ Володимир Путін заявив про проведення «спеціальної військової операції» на окупованому Донбасі. Росія завдала ракетних ударів по території України і розпочала пряме повномасштабне вторгнення на чотирьох напрямках. Збройні сили України дають відсіч ворогові: план бліцкрігу – захопити Київ за два-три дні – провалився, російська армія відступила від столиці, зазнала нищівної поразки на Харківському напрямку, у листопаді 2022 року ЗСУ звільнили Херсон і правобережжя області. Російські військові вчиняють тисячі воєнних злочинів та злочинів проти людяності на всій території України. 

Центр журналістських розслідувань веде щоденну хроніку Війна Росії проти України на всіх майданчиках: YouTubeFacebook, TelegramTwitter