На борту знищеного російського ракетного катера ракетного катера «Ивановец» могли бути до 40 членів екіпажу – ВМСУ

Крим
Ракетний катер ЧФ РФ «Ивановец» на Одеському родовищі, березень 2020 року. Фото: dpsu.gov.ua

На борту знищеного російського ракетного катера ракетного катера «Ивановец» могли бути до 40 членів екіпажу.

Про це повідомляють Військово-морські сили Збройних сил України.

“У ніч на 1 лютого силами Головне управління розвідки Міністерства оборони України в західній частині тимчасово окупованого Криму було знищено ракетний катер російських окупантів 41 бригади ракетних катерів, який ніс бойове чергування, охороняючи пункт базування у Новоозерному. Це досить суттєва втрата, враховуючи наявність всього трьох таких катерів проєкту 1241.1 у складі чорноморського флоту РФ і озброєння, серед якого протикорабельні ракети типу “Москіт” з дальністю до 130 км”, – йдеться у повідомленні.

Наразі тривають пошуково-рятувальні роботи.

“З огляду на штатну кількість особового складу в 40 моряків, наслідки скорочення корабельного складу РФ є теж суттєвими”, – зауважили у ВМС.

Це не перші втрати ворога у вказаній бригаді. Раніше спільними зусиллями Служби безпеки України та ВМС України був пошкоджений малий ракетний корабель проєкту 1239 “Самум”.

“Ця операція — чергове нагадування російським загарбникам, що безкарно перебувати на території раніше окупованих об’єктів у Криму є шкідливим для їхнього здоров’я”, – наголосили у ВМС України.