Мінцифри закликало мешканців Криму повідомляти про ворожий комплекс «Бастіон». З нього росіяни запускають гіперзвукові ракети «Циркон»

Крим

Мешканців тимчасово окупованого півострова Крим просять надсилати інформацію про російські комплекси «Бастіон» у чатбот єВорог. Саме з цього комплексу росіяни запускають експериментальні гіперзвукові ракети «Циркон», які долітають до українських міст за лічені хвилини.

Про це йдеться у повідомленні Міністерства цифрової трансформації України.

«Бастіон» — це береговий ракетний комплекс, з якого росіяни запускають експериментальні гіперзвукові ракети «циркон». Вони долітають до українських міст за лічені хвилини.

Українська розвідка повідомляє, що «цирконами» сподіваються пробити нашу систему ППО. Щонайменше вже двічі українські Сили протиповітряної оборони відбили таку ворожу атаку на Київщині.

Райони пусків можуть бути будь-де на території окупованого півострова. Тож, мешканці Криму, допоможіть українським військовим інформацією про Бастіони.

Надсилайте дані про:

  • позиційні райони
  • місця стоянки та зберігання боєкомплекту
  • місця заправки
  • особовий склад, який обслуговує техніку, — імена, посади, місця служби та проживання.

Повідомити в чатбот єВорог можна з головного екрана в застосунку Дія або за посиланням.

«Памʼятайте, що ваша безпека найголовніша. Знімайте непомітно, а після надсилання видаліть всі фото, відео та листування з телефона. Надсилайте допис знайомим з окупованих територій, подолаємо ворога разом», — йдеться у повідомленні Мінцифри.

Раніше у Повітряних Сил ЗС України повідомляли, що, завдаючи ударів по Україні гіперзвуковими ракетами «Циркон», війська РФ фактично проводять їх тестування у бойових умовах.