У Києві посилять заходи безпеки через загрозу ДРГ і збільшення ракетних атак РФ

Влада
Графіті Бенксі на Майдані Незалежності у Києві Фото: banksy.co.uk

На тлі загроз збільшення кількості ракетних атак на цивільні об’єкти й ризику проникнення диверсійних груп Рада оборони Києва ухвалила низку рішень щодо забезпечення безпеки в столиці.

Про це повідомляє КМВА.

Повідомляється, що приводом для засідання стали заяви керівників країни-агресора щодо збільшення кількість ракетних атак на цивільні об’єкти та мирних громадян України. Також начальник КМВА Сергій Попко допускає загрозу спроб проникнення на територію міста диверсійно-розвідувальних груп противника та залучення агентів російських спецслужб.

Враховуючи цю інформацію, Рада Оборони Києва прийняла рішення:

  • 1) Невідкладно опрацювати питання щодо проведення в подальшому заходів в місті Києві, які передбачають залучення чисельної кількості людей.
  • 2) Переглянути нормативно-розпорядчі документи щодо життєдіяльності громадян столиці з питань роботи громадського транспорту, проведення спортивних, культурних, освітніх, медичних, розважальних заходів, а також в місцях скупчення людей для забезпечення безпеки громадян.
  • 3) Усім силовим та військовим структурам міста Києва відповідно до своїх повноважень посилити увагу до місць скупчення людей, забезпечити дотримання публічної безпеки й порядку в столиці. Забезпечити вжиття усіх потрібних заходів, які сприяють безпеці громадян Києва.
  • 4) Усім відповідальним структурам та балансоутримувачам захисних споруд цивільного захисту забезпечити постійний доступ населення до укриттів та готовність пунктів незламності до використання.

Зазначається, що будуть моніторити соціальні мережі щодо поширення дезінформації, провокацій та іншої інформації, яка може дестабілізувати ситуації в Києві.

“Киян прошу зберігати спокій. Не панікувати. Ми вживаємо превентивних заходів аби Київ та його мешканці були надійно захищені. Дотримуйтеся правил безпеки – не ігноруйте сигнали повітряних тривог. Бережіть себе”, – додав Попко.

***

24 лютого 2022 року президент РФ Володимир Путін заявив про проведення «спеціальної військової операції» на окупованому Донбасі. Росія завдала ракетних ударів по території України і розпочала пряме повномасштабне вторгнення на чотирьох напрямках. Збройні сили України дають відсіч ворогові: план бліцкрігу – захопити Київ за два-три дні – провалився, російська армія відступила від столиці, зазнала нищівної поразки на Харківському напрямку, у листопаді 2022 року ЗСУ звільнили Херсон і правобережжя області. Російські військові вчиняють тисячі воєнних злочинів та злочинів проти людяності на всій території України. 

Центр журналістських розслідувань веде щоденну хроніку Війна Росії проти України на всіх майданчиках: YouTube, Facebook, Telegram, Twitter