На Центральному залізничному вокзалі Києва відкрився інформаційний пункт рекрутингу до української армії

Влада

На Центральному залізничному вокзалі Києва відкрився інформаційний пункт рекрутингу до української армії, куди може звернутися людина з будь-якого регіону.

Про це повідомляє сайт Укрзалізниці.

“Тут спеціально навчені працівники Укрзалізниці надаватимуть інформацію щодо вакансій у ЗСУ та відповідатимуть на поширені питання про посади у військових підрозділах”, – йдеться у повідомленні.

Інформаційний пункт рекрутингу знаходиться в центральному вестибюлі вокзалу, між головним інфопоінтом та входом до зали №3.

Під час відкриття заступник міністра оборони України Наталія Калмикова розповіла, що у будь-якому центрі до лав Сил оборони може долучитися людина з будь-якого регіону.

“Це можливо, навіть маючи на руках повістку для уточнення облікових даних. Тому інформаційні пункти на залізничному вокзалі дозволять нам максимально донести цю інформацію до громадян”, — сказала Калмикова.

За словами члена правління АТ “Укрзалізниця” Олександра Перцовського, Київський вокзал щоденно проходять понад 20 тисяч людей, “тому це дуже природна точка контакту з українцями”.

У прифронтовому Запоріжжі запрацював другий в Україні центр рекрутингу – спільний проєкт Міністерства оборони та Запорізької обласної військової адміністрації. Майбутні військовослужбовці тут зможуть обрати, в якому підрозділі та за якою спеціальністю служити.

За повідомленням Міноборони, дізнатися усі подробиці щодо вакансій можна безпосередньо у центрі за адресою Запоріжжя, бульвар Центральний, 27 або зателефонувавши за номерами телефонів: +380 66 183 10 75 або +380 98 835 09 04.

Рекрутингові центри української армії – це спільний проєкт Міноборони та органів державної влади в регіонах. Їхнє створення передбачене Концепцією військової кадрової політики до 2028 року, затвердженою Міністром оборони Рустемом Умєровим в листопаді 2023 року. 

Перший такий центр був відкритий у Львові у лютому 2024 року.

Як повідомили у Львівському територіальному центрі комплектування та соціальної підтримки, центр не має відношення до структур ТЦК, а рекрутери не є військовослужбовцями. Тут не вручатимуть повісток, а лише надаватимуть консультації.

Такі центри надалі планують відкрити ще у Дніпрі, Одесі, Києві.