Міноборони запускає мобільний застосунок «Резерв+», в якому військовозобов’язані можуть оновити облікові дані

Влада
Фото: АрміяInform

Міноборони 18 травня пускає мобільний застосунок «Резерв+» для військовозобов’язаних, призовників та резервістів, в якому вони можуть оновити свої облікові дані.

Про це повідомляє міністерство оборони України.

У військовому відомстві нагадали, що з 18 травня всі військовозобов’язані чоловіки та жінки віком 18-60 років протягом 60 днів – до 16 липня включно, повинні оновити свої облікові дані.

«Під час оновлення даних направлення на ВЛК видаватися не буде. Таке направлення може бути виписане у разі потреби згодом. Оновити дані можна будь-яким із наступних зручних для вас способів. Онлайн – через застосунок «Резерв+». Він буде доступний для завантаження на смартфонах через App Store та Google Play Market з 18 травня», – йдеться у повідомленні.

Як вказується, «Резерв+» надає можливість оперативного оновлення даних та доступу до інформації у реєстрі «Оберіг».

«Це зручний спосіб виконання обов’язкової процедури оновлення особистих даних. Після оновлення даних у застосунку ви зможете побачити інформацію з реєстру «Оберіг» щодо себе», – зазначили у Міноборони.

Також оновити дані можна офлайн у Територіальних центрах комплектування або Центрах надання адміністративних послуг, які діють по всій країні.

«Якщо ви будете оновлювати дані через ТЦК, окрім самого витягу з реєстру, ви також отримаєте відповідну відмітку у військовий квиток. З 18 червня у застосунку «Резерв+» також з’явиться QR-код, відсканувавши який відповідні представники влади зможуть миттєво отримати інформацію про ваш статус як військовозобовʼязаного, призовника або резервіста», – розповіли у відомстві..

Як працює застосунок «Резерв+» можна подивитись на ютуб-каналі Міноборони за посиланням.

Нагадаємо:

  • 11 квітня 2024 року Верховна Рада ухвалила в другому читанні та в цілому закон про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо окремих питань проходження військової служби, мобілізації та військового обліку. Із документу вилучили норми про демобілізацію військовослужбовців після 36 місяців служби. 16 квітня президент Володимир Зеленський підписав закон.
  • Міністерство оборони України повідомило, що новий Закон про мобілізацію набере чинності вже від 18 травня. Документ, серед іншого, передбачає, що чоловіки у віці 18-60 років зобов’язані протягом 60 днів оновити свої облікові дані у військкоматі, центрі надання адмінпослуг (ЦНАП) або в електронному кабінеті призовника. Також військовозобов’язані на час дії воєнного стану повинні постійно мати при собі військово-обліковий документ та пред’являти їх на вимогу поліції чи працівників ТЦК.