Загинув президент Ірану Раїсі

Влада

Іранське офіційне агентство новин IRNA повідомило вранці 20 травня, що президент Ірану Ібрагім Раїсі і міністр закордонних справ країни загинули в результаті аварії вертольота 19 травня.

Про це повідомив віцепрезидент Ірану Мансурі.

“Президент Ірану Ібрагім Раїсі і міністр закордонних справ країни Хосейн Амір-Абдоллахіан загинули в результаті аварії вертольота, що сталася в неділю”, – йдеться у повідомленні.

Вертоліт, на борту якого перебували Раїсі та Амір-Абдоллахян, розбився в неділю.

Mehr news пише, що всі пасажири гелікоптера, серед яких також були губернатор іранської провінції Східний Азербайджан Малек Рахматі, аятола Мохаммад Алі Але-Хашем, представник лідера Ісламської революції в провінції Східний Азербайджан та ще кілька людей, загинули.

Також повідомляється, що уряд Ірану провів екстрене засідання. Його очолив віцепрезидент Мохаммад Мохбер.

Іран підтримує Росію у війні проти України. Зокрема, продає країні-агресору безпілотники “Шахед”, якими РФ постійно атакує українську територію.

У квітні Іран здійснив масовану повітряну атаку на Ізраїль.

Як повідомляв ЦЖР у розслідуванні «Хто і де вироблятиме дрони-камікадзе в Росії за лекалами Ірану», під прикриттям виробництва цивільних безпілотників «Альбатрос М5» ТОВ «Альбатрос», ймовірно вироблятиме «районовані» Shahed, збираючи доставлені з Ірану деталі.

Повну текстову версію інтерв’ю Богдана Устименко Валентині Самар у програмі «Питання національної безпеки» читайте за посиланням.