Віктор Боєв, староста села Червоне на Херсонщині, про якого писав ЦЖР, отримав підозру за роботу на окупантів

Влада

61-річний Віктор Боєв, який на початок великої війни був законним старостою села Червоне Генічеської міської громади Генічеського району Херсонщини, отримав заочну підозру в колабораційній діяльності. За роботу на ворога гауляйтером села йому світить до 10 років позбавлення волі з конфіскацією майна.

Про це з посиланням на текст підозри повідомляє Центр журналістських розслідувань.

Слідчі встановили, що законно обраний староста села Червоне Генічеської громади, 61-річний Боєв Віктор Олександрович добровільно перейшов на бік ворога і очолив так зване «сельское поселение Червонской территориальной общины Генической военно-гражданской администрации».

За скоєний злочин Віктору Боєву Національна поліція України заочно повідомила підозру в колабораційній діяльності за ч. 5 ст. 111-1 КК України. Йому світить від 5 до 10 років позбавлення волі з конфіскацією майна.

Про роботу на окупантів Віктора Боєва ЦЖР писав ще в квітні 2022 року

Як пізніше писав телеграм-канал Генічеськ UA, Віктор Боєв активно підтримував «русскій мір», брав участь в незаконному референдумі окупантів, закликав батьків влаштовувати своїх дітей до російської школи і займався російською пропагандою.