Шестеро поліцаїв з Генічеська на Херсонщині отримали підозри в колабораційній діяльності

Влада
Окупаційна поліція Генічеська
Окупаційна поліція Генічеська

СБУ 22 травня заочно повідомила підозри в колабораційній діяльності шістьом поліцаям з Генічеського району Херсонщини. А саме: 32-річному Олегу Демченку, 28-річному Олександру Акименку, 33-річному Олександру Мироненку, 29-річному Олександру Меркушеву, 28-річному Олександру Кириленку і 44-річному Валентину Карліну. Всім їм світить від 12 до 15 років позбавлення волі з конфіскацією майна.

Про це з посиланням на оприлюднені підозри повідомляє Центр журналістських розслідувань.

Слідчі СБУ встановили, що всі підозрювані незаконно створеного окупантами «правоохоронного» органу є громадянами України, які добровільно перейшли на бік ворога з травня по липень 2022 року.

Серед них: 32-річний Демченко Олег Віталійович, уродженець села Тавричанка Каховського району, мешканець м. Генічеськ. Він працює на ворога конвойним відділення конвоювання окупаційного «Генічеського райвідділу поліції».

28-річний Акименко Олександр Володимирович, мешканець села Азовське Генічеської громади. Він – так званий інспектор відділення дільничних інспекторів.

Відомо, що разом із ним в окупаційній поліції працює його батько Акименко Володимир Олександрович, 27 травня 1970 року народження. 

Підозру отримав 33-річний Мироненко Олександр Вікторович з Генічеська. Він працює на ворога старшим інспектором відділення державної автоінспекції окупаційного Генічеського райвідділу поліції.

29-річний Меркушев Олександр Сергійович з Генічеська, поліцейський «комендантського взводу».

28-річний Кириленко Олександр Олександрович, уродженець Донецька, мешканець села Генічеська Гірка. Він є інспектором взводу «патрульно-постової служби». 

Олександр Кириленко

Олександр Кириленко

44-річний Карлін Валентин Володимирович з Генічеська. Спочатку він був поліцейським комендантського взводу у окупантів, а потім – в. о. інспектора взводу «патрульно-постової служби».

Валентин Карлін

Валентин Карлін

Всім шістьом поліцаям світить від 12 до 15 років позбавлення волі з конфіскацією майна.

  • Як повідомляв ЦЖР, 25-річний Іван Панасюк, який працював поліцейським на Херсонщині і добровільно перейшов до окупаційної поліції в Голій Пристані, заочно визнаний винним у колабораційній діяльності. Херсонський міський суд 19 квітня виніс йому вирок – 13 років позбавлення волі без конфіскації майна.