Війна і санкції. ГУР запустило портал з базою російських та білоруських викрадачів українських дітей, і спонсорів та співучасників агресії РФ

Влада

Головне управління розвідки Міністерства оборони України запускає портал Війна і санкції, який є єдиним у світі, що містить у публічному доступі всю інформацію про спонсорів та співучасників російської агресії проти цивілізованого світу.

Портал є цифровою зброєю, яка викриває те, що РФ та її поплічники намагаються приховати, наголосили у пресслужбі ГУР Міноборони.

Повідомляється, що з нагоди Міжнародного дня захисту дітей ГУР оприлюднило на порталі дані про причетних до депортації українських дітей. Крім того, там вже є дані про сотні людей, причетних до цього акту культурного геноциду проти України.

У пресслужбі ГУР пообіцяли, що перелік буде регулярно доповнюватися.

Також на порталі є інформація про близько 3 тисяч іноземних компонентів, ідентифікованих у зброї Росії, Ірану та Північної Кореї.

«Невдовзі на порталі будуть оприлюднені й інші цікаві дані: кораблі та літаки, які перевозять зброю, крадену українську продукцію та причетні до обходу санкцій, дорогоцінні колекції мистецтва підсанкційних російських олігархів, іноземне технологічне обладнання (зокрема, верстати з ЧПУ), на якому агресор виробляє зброю та багато іншого», — заявили у пресслужбі ГУР Міноборони.

Як додала Агія Загребельська, юристка і засновниця Ліги антитрасту, яка очолює напрямок мінімізації корупційних ризиків санкційної політики НАЗК, наразі база російських та білоруських викрадачів українських дітей налічує 245 осіб.

“В ньому збільшилось ексклюзивів та даних. А сам він став компактнішим та лапідарнішим Він дуже human friendly. І плитоноска, в яку його одягнули, це лише підкреслює Далекобійна зброя українського виробництва стала ефективнішою, точнішою та технологічнішою”, – пише вона.

Нагадаємо:

  • 17 березня 2023 року Палата досудового провадження ІІ Міжнародного кримінального суду видала ордери на арешт президента РФ Владіміра Путіна та уповноваженої з прав дитини в РФ Марії Львової-Бєлової через незаконну депортацію українських дітей на територію Росії, яка триває від початку повномасштабного вторгнення РФ в Україну.