В Україні запрацював сайт з інформацією про усі запроваджені проти РФ санкції

Влада
Колаж: detector.media

В Україні запрацював сайт «Війна і санкції» з інформацією про запроваджені Україною, країнами Заходу та міжнародною спільнотою санкції проти Росії через її агресію проти України.

Про це повідомив керівник Офісу президента Андрій Єрмак у Telegram.

«Запустився сайт присвячений санкціям, запровадженим проти РФ у зв’язку з її агресією проти України. На сайті представлена інформація про різноманітні обмежувальні заходи, впроваджені міжнародною спільнотою, а також їх вплив на економіку та військовий потенціал РФ», – написав Єрмак.

Він зазначив, що користувачі можуть знайти на сайті дані про санкції у різних секторах, включаючи фінансовий, енергетичний, військовий та технологічний, а також дізнатися про ініціативи України щодо посилення санкційного тиску на агресора.

З інформацією, представленою на сайті, можна ознайомитися за посиланням.

Як повідомлялось, Головне управління розвідки Міноборони України запускає портал Війна і санкції, який є єдиним у світі, що містить у публічному доступі всю інформацію про спонсорів та співучасників російської агресії проти цивілізованого світу.

***

24 лютого 2022 року президент РФ Володимир Путін заявив про проведення «спеціальної військової операції» на окупованому Донбасі. Росія завдала ракетних ударів по території України і розпочала пряме повномасштабне вторгнення на чотирьох напрямках. Збройні сили України дають відсіч ворогові: план бліцкрігу – захопити Київ за два-три дні – провалився, російська армія відступила від столиці, зазнала нищівної поразки на Харківському напрямку, у листопаді 2022 року ЗСУ звільнили Херсон і правобережжя області. Російські військові вчиняють тисячі воєнних злочинів та злочинів проти людяності на всій території України. 

Центр журналістських розслідувань веде щоденну хроніку Війна Росії проти України на всіх майданчиках: YouTubeFacebook, TelegramTwitter