Апеляційний суд залишив без змін вирок Артуру Норченку, поліцейському-колаборанту з Голої Пристані на Херсонщині

Влада
Артур Норченко, колаборант. Фото з соцмереж

Одеський апеляційний суд залишив без змін заочний вирок 32-річному Артуру Норченку, поліцейському з Голої Пристані на Херсонщині, який перейшов на бік ворога. Тож покарання для нього залишилося в силі – 15 років позбавлення волі з конфіскацією майна.

Про це з посиланням на ухвалу суду повідомляє Центр журналістських розслідувань.

Оскаржити вирок 32-річному Норченку Артуру Вікторовичу з Голої Пристані Скадовського району Херсонщини і зменшити для нього покарання спробував захисник обвинуваченого. 

Однак апеляційний суд не знайшов підстав для перегляду вироку Теплодарського міського суду Одеської області від 19 березня 2024 року і залишив його без змін. 

Ухвала апеляційного суду набрала законної сили з моменту її проголошення і може бути оскаржена в касаційному порядку безпосередньо до Верховного Суду протягом трьох місяців.

Як повідомляв ЦЖР, Артура Норченка суд заочно визнав винним у колабораційній діяльності за ч.7 ст.111-1 КК України.

Вирок – 15 років позбавлення волі з конфіскацією всього належного йому майна.  Також Норченку заборонено обіймати посади в органах влади протягом 15 років.

Артур Норченко підозрювався у роботі на ворога начальником відділу дорожньо-патрульної служби у незаконно створеному в Голій Пристані відділі поліції.

Артур Норченко працював у Національній поліції України. В 2019 році його нагородили пам’ятною медаллю за швидке розкриття скоєного злочину.