Росіяни звинуватили викраденого мелітопольця Сергія Кривицького у шпигунстві і засудили до 11 років

Південь
Сергій Кривицький

Ростовський обласний суд засудив до 11 років позбавлення волі мелітопольця Сергія Кривицького, якого окупанти звинувачують у шпигунстві та спробі купити компоненти до зенітно-ракетного комплексу С-300.

Про це повідомляє Центр журналістських розслідувань з посиланням на Центр громадських зв’язків ФСБ. 

Російські силовики повідомляють, що Кривицького затримали у Ростові-на-Дону нібито “при спробі придбання секретної продукції військового призначення – клістронів (високочастотних ламп), які використовуються для виготовлення зенітно-ракетних комплексів С-300”.

В ФСБ називають українця “агентом ГУР” та звинувачують в роботі на українську розвідку щонайменше з 2019 року – тоді він нібито вже намагався купити такі ж прилади.

Російські силовики не вказують дату, коли відбулося затримання, проте у телеграм-каналі “Викрадені мелітопольці” станом на 22 квітня 2022 року вже є інформація про те, що Сергія Кривицького утримують окупанти. 

Незаконне затримання і викрадення ФСБ Сергія Кривицького

Подробиць викрадення не повідомляється.

Російський суд визнав мелітопольця винним у скоєнні злочину, передбаченого ст. 276 КК РФ (шпигунство). Його засуджено до позбавлення волі строком на 11 років і 6 місяців із відбуванням покарання в колонії суворого режиму.

  • Таки самі строки Ростовський обласний суд присудив мелітопольцям Ігору Артеменку, Олегу Зубову і Сергію Бутнару, яких росіяни викрали в окупованому місті в квітні 2022 року. Їм також ухвалено вирок за звинуваченням у шпигунстві, покарання вони будуть відбувати в колонії суворого режиму.