У Великолепетиській громаді на Херсонщині дрони атакували авто і будинок гауляйтерки Ольги Барановської: вона у лікарні

Південь
Машина Ольги Барановської після удару дроном 5 квітня
Машина Ольги Барановської після удару дроном 5 квітня

На лівобережній Херсонщини дрони атакували автомобіль і будинок Ольги Барановської, голови окупаційної адміністрації селища Велика Лепетиха Каховського району. Загарбники заявили загалом про п’ятьох «трьохсотих». Також дрон атакував машину посадовця окупаційної адміністрації Каховки.

Про це повідомляє Центр журналістських розслідувань.

Першими про атаки на Ольгу Барановську, голову окупаційної адміністрації Великої Лепетихи 5 квітня повідомили місцеві проросійські телеграм-канали. 

За їхньою інформацією внаслідок атаки було п’ятеро постраждалих. Перший безпілотник вдарив по машині Барановської, а другий і третій вдарили по іншій машині, до якої вона пересіла разом із водієм. Четвертий безпілотник вдарив біля будівлі окупаційної адміністрації в центрі Великої Лепетихи.

«Вибух був також у дворі будинку Ольги Барановської в центрі села Мала Лепетиха. Інші дрони вдарили по ній, коли вона була в дорозі до Великої Лепетихи. Чи вона жива – поки невідомо. Її одразу відвезли до лікарні», – розповіли ЦЖР джерела у Великій Лепетисі.

Колаборантка Ольга Барановська на “громадських слуханнях” у Великій Лепетисі, 27 жовтня 2023 року. Фото: окупаційні пабліки

За їхніми словами, під час удару у центрі селища Велика Лепетиха постраждала поштарка, яка йшла з російськими грошима до окупаційної адміністрації – ймовірно, видавати їм «зарплату». Розкидані гроші росіяни вилучили.

Також окупанти 5 квітня повідомили про атаку дроном по машині співробітника незаконної адміністрації Каховки. Його ім’я вони не назвали.

Машина співробітника Каховської окупаційної адміністрації після удара дроном 5 квітня

Машина співробітника Каховської окупаційної адміністрації після удара дроном 5 квітня

Мешканців тимчасово окупованої лівобережної Херсонщини неодноразово попереджали, щоб вони не перебували в місцях перебування російських військових і представників окупаційної влади, які є законними цілями Збройних Сил України. 

Як повідомляв ЦЖР, Ольгу Барановську призначили гауляйтеркою Великолепетиської селищної громади 20 жовтня 2023 року. До цього вона була законною старостою села Мала Лепетиха, а раніше працювала завідувачкою відділення територіального центру соціальної допомоги.

 В 2020 році Ольга Барановська балотувалася до Херсонської обласної ради від президентської партії «Слуга народу», але її не обрали.