Футболісти вже не прийдуть, жодного спонсора немає – головний тренер ФК «Таврія»

Життя
Фото: сайт ФК "Таврія", Сімферополь

Футболісти ФК «Таврія» не зберуться на базі після відновлення чемпіонату, тому що у клубу немає спонсорів.

Про це заявив головний тренер «Таврії» Сергій Шевченко в коментарі Tribuna.com.

«До карантину команда ще якось збиралася, а після її розпустили. Я взагалі тепер не знаю, що відбувається. Футболісти вже не дзвонять. Інші команди вже готуються тренування відновлювати, а я навіть не знаю, що буде з цим політичним проектом. Він нікому не потрібний. Дуже шкода.

Хоча все повинно було складатися так, як треба. Як і люди з’явилися, які хочуть займатися клубом. Була умова, щоб замість Сергія Куніцина інша людина стала головою федерації футболу Криму, тоді і фінансування б з’явилося.

Мені дали команду зібрати колектив. Розписали весь кошторис. А потім нам сказали, що грошей немає і невідомо, коли будуть.

Інформації в мене немає. Дотягли два кола, щоб не знятися. А зараз ситуація така – просто ніяка. Яка може бути мова про тестування? Футболісти вже не прийдуть, не повірять, якщо їм не дадуть хоча б одну зарплату. Їх два-три роки обманювали. Патова ситуація. Жодного спонсора немає», – сказав Шевченко.

Навесні 2018 року функціонери різних рівнів на фоні ейфорії, викликаної проведенням в Україні фіналу найпрестижнішого європейського турніру – Ліги Чемпіонів УЕФА, активно обіцяли вирішити нагальні проблеми «Таврії» найближчим часом. Перебуваючи з візитом в Бериславі, президент ФФУ Андрій Павелко, говорив про будівництво нової арени для «Таврії», як вже про вирішену справу. Про помпезні плани щодо зведення нового спортивного об’єкта говорив і голова Херсонської облдержадмінстрації Андрій Гордєєв.

  • Обіцянки чиновників «від футболу» про побудову нового стадіону для сімферопольського футбольного клубу «Таврія», який після незаконної анексії Криму вимушено базується у Бериславі на Херсонщині, досі залишаються невиконаними.