Мешканці Херсонщини виходять на патріотичні мітинги попри застосування сили окупантами

Життя
херсон

Російські окупаційні війська вкотре зривають мітинг за єдність України в Херсоні. Сьогодні до учасників акції знову було застосовано спецзасоби, зокрема сльозогінний газ.

Про це один з учасників мітингу розповів IPC-Херсон.

«Люди тільки почали збиратися, як до них застосували газ. Ми змушені були покинути площу Свободи, та як тільки розвіється хмара газу – повернемось на неї», – йдеться в повідомленні.

«Люди потроху повертаються на площу. Тяжка дихати, та ми стоїмо. В нас час від часу кидають нові порції гранат з газом, та вітер дме в протилежну від нас сторону, прямо на окупантів, тому росіянам цей газ зараз наносить чи не більшої шкоди», – додає спікер.

Також до мітингарів під’їхало дві машини «швидкої», та всі учасники акції від допомоги лікарів відмовились.

У тимчасово окупованій Каховці Херсонської області мешканці також вийшли на мітинг проти російського ворога.

Відео Дмитра Сидорчука.

Окупаційні війська розганяють патріотичні мітинги в Херсоні починаючи з 21 березня.

Як повідомлялось, 22 березня у Херсоні російські військові не дали провести мітинг протесту проти окупації у центрі міста. Щоб розігнати демонстрантів, вони використали сльозогінний газ та інші спецзасоби.

***

О 4 годині ранку 24 лютого 2022 року  президент РФ Володимир Путін заявив про проведення «спеціальної військової операції» на окупованому Донбасі. Росія завдала ракетних ударів по території України і розпочала пряме повномасштабне вторгнення на чотирьох напрямках. Збройні сили України дають відсіч ворогові, план бліцкрігу – захопити Київ за два-три дні – провалився.

Російські окупанти вчиняють сотні воєнних злочинів та злочинів проти людяності на території України. Це убивство цивільного населення, обстріли житлових кварталів та об’єктів невійськової інфраструктури, віроломство, мародерство, які є порушеннями Міжнародного гуманітарного права і Римського статуту Міжнародного кримінального суду.

Центр журналістських розслідувань веде щоденну хроніку Війна Росії проти України на всіх майданчиках: 

YouTube: https://bit.ly/3vdHSJm

Facebook: https://www.facebook.com/investigator.org.ua/

Telegram: https://t.me/investigatorua

Twitter: https://twitter.com/InvestigatorUa