У Дії з’явилася можливість оформити довідки ВПО і грошову допомогу одразу на всю сім’ю

Життя
Ощадбанк

У застосунку “Дія” з’явилася можливість оформити довідки внутрішньо переміщених осіб і грошову допомогу одразу на всю сім’ю в одній заяві.

Про це повідомляє Міністерство соціальної політики.

“Допомога на проживання для ВПО дозволяє забезпечити людей, які опинилися в складних життєвих обставинах, необхідними матеріальними ресурсами для життя та адаптації у нових умовах. Відтепер у застосунку “Дія” можна оформити довідки внутрішньо переміщених осіб та грошову допомогу одразу на всю сім’ю в одній заяві”, – йдеться в повідомленні пресслужби міністерства.

Зазначається, що оновлений функціонал суттєво прискорить і полегшить процес оформлення допомоги для внутрішньо переміщених осіб.

“Раніше у “Дії” можна було оформити довідку переселенця та виплати лише на себе і дитину. Тепер одну заяву можна подати за всю сім’ю: за себе, чоловіка або дружину, дітей, які покинули дім через війну разом з вами. У тому числі можна оформити виплати для дітей, які народились вже після переміщення”, – додали у відомстві.

  • Отримання соціальних пільг, укладення договорів з сімейним лікарем, розлучення з людиною, яка залишилася на ТОТ, – найбільш часті запитання, з якими до юристів та юристок звертаються люди, які вимушені були залишити свій дім внаслідок російської агресії.