Питання національної безпеки. Ефір 15 січня 2019 року

У цьому випуску програми «Питання національної безпеки» (проект Центру журналістських розслідувань, ефір ТРК Чорноморська) від 15 січня 2019 року:

Центр журналістських розслідувань представляє другу частину нового спецпроекту «Шуцмани Путіна».

Це історія створення і діяльності незаконних збройних формувань у Криму та Севастополі , які з’явились напередодні окупації півострова РФ і зіграли в ній особливу роль. У другу світову війну у кожній країні, захопленій Гітлером, були подібні формування із місцевих мешканців. В Україні воно називалось Шуцманшафт, його підрозділи виконували роль допоміжної поліції окупантів. Тож бійців «Самооборони Севастополя», про яких ми розповідали у минулій програмі, та «Самооборони Криму» ми називаємо за аналогією з тими формуваннями «шуцманами Путіна».

Сьогодні будемо говорити про злочини, які вчинялись «Самообороною Криму», якою керували Сергій Аксенов і Михайло Шеремет. Хоча у «Самооборону Криму», як пам’ятаєте, російський президент Владімір Путін записав було усю свою армію у Криму.

Учасники розмови: Віталій НАБУХОТНИЙ, юрист Регіонального центру прав людини (добрий вечір) та Євген КОМАРОВСЬКИЙ, начальник управління прокуратури АРК (по телефону).

Інформаційна агенція “Центр журналістських розслідувань”
Kyiv Kyiv Ukraine