Від початку війни Росія майже 180 разів обстріляла українські ТЕС – ДТЕК

Війна
Наслідки ракетного удару військ РФ по ТЕС компанії ДТЕК, 27квітня 2024 року. Фото: t.me/dtek_ua

Від початку повномасштабного вторгнення 24 лютого 2022 року Росія майже 180 разів завдавала удари по українським ТЕС. Атака 27 квітня була четвертою великою після атак 22 та 29 березня та 11 квітня та завдала значних пошкоджень теплоелектростанціям ДТЕК.

Про це в ефірі Громадського радіо розповів виконавчий директор ДТЕК Дмитро Сахарук.

«Якщо рахувати від початку великомасштабного вторгнення, то це вже окупанти майже 180 разів обстріляли наші теплоелектростанції. Ця атака, 27 квітня, по суті, була четвертою великою після атак 22 та 29 березня та 11 квітня», – сказав Сахарук.

За його словами, наразі аналізуються наслідки останньої атаки, під час якої 4 станції ДТЕК зазнали досить значних пошкоджень.

Як повідомлялося, у ніч на 27 квітня російські окупанти завдали ракетні удари по енергетичних об’єктах у Дніпропетровській, Івано-Франківській та Львівській областях. Згодом у ДТЕК повідомили, що були атакован 4 теплоелектростанції.

***

24 лютого 2022 року президент РФ Володимир Путін заявив про проведення «спеціальної військової операції» на окупованому Донбасі. Росія завдала ракетних ударів по території України і розпочала пряме повномасштабне вторгнення на чотирьох напрямках. Збройні сили України дають відсіч ворогові: план бліцкрігу – захопити Київ за два-три дні – провалився, російська армія відступила від столиці, зазнала нищівної поразки на Харківському напрямку, у листопаді 2022 року ЗСУ звільнили Херсон і правобережжя області. Російські військові вчиняють тисячі воєнних злочинів та злочинів проти людяності на всій території України. 

Центр журналістських розслідувань веде щоденну хроніку Війна Росії проти України на всіх майданчиках: YouTubeFacebook, TelegramTwitter