Сили безпілотних систем ЗСУ вночі 8 липня уразили в Азовському морі ще дев’ять танкерів російського тіньового флоту.
Про це повідомив командувач СБС ЗСУ Роберт «Мадяр» Бровді у соцмережах.
«Птахи СБС відпрацювали +9 танкерів тіньового флоту РФ за ніч 8 липня у Азовському морі. Уражено 21 одиницю суден протягом 72 годин: 19 танкерів тіньового флоту, 1 сухогруз і 1 паром у Керчі», – написав Бровді.
За його словами, працювали пілоти «Кайрос» 414 обр СБС «Птахи Мадяра», 413 оп СБС «Рейд» та 1 оц СБС, зазначив Мадяр.
Крім того, додав командувач СБС, протягом ночі в оперативній глибині окупанта у Криму та південній частині ТОТ «Птахи СБС» уразили 53 військові цілі.
«Протягом ночі відпрацьовано +6 електропідстанцій (всього рівно 50 енерговузлів протягом 01-08 липня) та інші чутливі об’єкти. Звіт згодом», – зазначив Бровді.
Він вказав, що усі цілі уражені за координації новоствореного Центру глибинного ураження Сил безпілотних систем.
Нагадаємо:
- У ніч проти 7 липня Сили безпілотних систем Збройних сил України вразили в Азовському морі вісім танкерів тіньового флоту РФ. Згодов стало відомо про ще два уражених російських танкери на Азові.
***
24 лютого 2022 року президент РФ Володимир Путін заявив про проведення «спеціальної військової операції» на окупованому Донбасі. Росія завдала ракетних ударів по території України і розпочала пряме повномасштабне вторгнення на чотирьох напрямках. Збройні сили України дають відсіч ворогові: план бліцкрігу – захопити Київ за два-три дні – провалився, російська армія відступила від столиці, зазнала нищівної поразки на Харківському напрямку, у листопаді 2022 року ЗСУ звільнили Херсон і правобережжя області. Російські військові вчиняють тисячі воєнних злочинів та злочинів проти людяності на всій території України.
Центр журналістських розслідувань веде щоденну хроніку Війна Росії проти України на всіх майданчиках: YouTube, Facebook, Telegram, Twitter
