Як Шевцов впливає на родичів полонених

Микита Панасенко

Відеоблог Микити Панасенка про нинішню діяльність Антона Шевцова, сепаратиста із Севастополя, колишнього начальника поліції у Вінницькій області, який з початком великої війни чкурнув до окупованого Криму, створив телеграм-канал, де публікує відео українських військовополонених, утримуваних в колоніях у Росії та на окупованих територіях.

Чи справді Антон Шевцов, якому СБУ повідомила про підозру у державній зраді, має відношення до формування списків військовополонених на обмін? Чи його діяльність - це проект російських спецслужб, завдяки яким він має доступ до російських колоній і розхитує ситуацію в Україні , впливаючи на родичів українських бранців?

Шукаючи відповіді на ці питання, ЦЖР додатково дослідив інформацію з каналу «Повернісьдомой» Антона Шевцова, пошукав згадуваний ним добровольчий батальйон, до якого він вербує українських військовополонених, та поспілкувався з представником Координаційного штабу з питань поводження з військовополоненими при Головному управлінні розвідки Міноборони України.

Подробиці дивіться відео:

Інформаційна агенція “Центр журналістських розслідувань”
Kyiv Kyiv Ukraine