Керівник роти «самооборони» Криму «Самвел» оголошений в міжнародний розшук

Новини
Керівник роти «самооборони Криму» Армен Мартоян («Самвел») Фото: Youtube

Підозрюваний в нанесенні тілесних ушкоджень та викрадення громадян України керівник роти «самооборони» Криму Армен Мартоян оголошений в міжнародний розшук.

Про це повідомила прес-служба головного управління національної поліції України в АРК і місті Севастополь, передає Центр журналістських розслідувань.

«Підозрюваний в нанесенні тілесних ушкоджень та викрадення громадян України – керівник однієї з рот так званої« Самооборони Криму »- оголошений в міжнародний розшук по каналах Інтерполу зі статусом« арешт з метою екстрадиції »в Україні», – йдеться в повідомленні.

У відомстві додали, що в Україні Мартояну загрожує до 8 років позбавлення волі.

Мартоян відомий, як «Самвел». Армен Гамлетович Мартоян внесений в базу «миротворця»: блокував аеропорт Сімферополь, публічно побив київського мільйонера Геннадія Балашова та одеського депутата Олексія Гончаренко. У переліку його злочинних дій є і побиття журналістів.

Йому 46 років і він є випускником Військово-командного училища в місті Камишинська Волгоградської області. Мартоян займався боксом.

Мартоян в липні потрапив на 38 місце в списку едінороссов. Самвел погрожував кримському журналісту Осману Пашаєву «жорстокою розправою».

Правозахисники не раз заявляли про причетність цього збройного формування до ряду злочинів, велика частина з яких досі в Криму не розкрита.

Нагадаємо, 3 березня 2014 року під час одиночного пікету проти окупації Криму у будівлі Ради міністрів Криму так званої “самообороною Криму” був викрадений Решат Аметов. Його тіло із слідами тортур знайшли 15 березня в полі біля села Суничне Білогірського району. Вбивці досі не знайдені. На початку березня 2015 року родичам Аметова заявили, що розслідування припинено.

У сюжеті Центру журналістських розслідувань, що вийшов в проекті «Слідство.інфо», з дозволу родичів вперше були оприлюднені фото і відео слідів катувань на тілі Решата Аметова, що підтверджують тяжкість і навмисність злочину.