У Криму та Москві продано майно Іслямова, визнаного в РФ банкрутом

Майно, що належить одному з координаторів акції по Громадянської блокаді окупованого Криму, власнику медіаходінгу ATR, бізнесменові Ленуру Іслямову, визнаного Арбітражним судом Москви банкрутом, продано на торгах за ціною втричі нижче його оцінки.

Ленур Іслямов Фото: Facebook

Про це повідомляє агентство РІА Новини Крим з посиланням на результати торгів на електронному майданчику з продажу майна боржників, передає Центр журналістських розслідувань.

У листопаді на аукціон були виставлені чотири об’єкта Іслямова: два в Криму – офісне приміщення в центрі Сімферополя і спортивно-оздоровчий центр у Гурзуфі, а також два машиномісця в Москві. Майно спочатку оцінювалися більш ніж в 141,7 млн руб., однак після декількох спроб реалізувати його ціна була знижена, і об’єкти були продані за 51,8 млн руб.

Зокрема, офіс площею 480,3 кв м, розташований на проспекті Кірова, 74а в Сімферополі, був проданий за 16,1 млн руб. при початковій ціні в 29,147 млн. руб. Переможцем торгів визнано Наталію Кускевіч.

Спортивно-оздоровчий центр площею 432,6 кв м, розташований в Гурзуфі на набережній ім. О.С.Пушкіна, 7а, і земельну ділянку під ним площею 1094 кв м. При початковій ціні 105,896 млн. руб був проданий за 32 млн. руб.

«Переможцем торгів з продажу майна боржника за допомогою публічної пропозиції визнається учасник торгів Пурим Костянтин Юрійович, який представив у встановлений термін заявку на участь в торгах, що містить максимальну пропозицію про ціну майна боржника в розмірі 32 006 150,00 рублів (ПДВ не обкладається), яка не нижче початкової ціни продажу майна боржника, встановленої для певного періоду проведення торгів», – повідомляється на електронному майданчику.

Крім того, два розташованих по сусідству машиномісця в Москві на ул.Машкова були реалізовані по 1,861 млн. Ррб. кожне, при заявленій початковій ціні 3,356 млн. руб. за одне. Володарем об’єктів став Мурат Бітоков.

Сам Іслямов заявив в коментарі виданню Крим.Реаліі, що оскаржує дії окупантів в міжнародних судах. «Все, що робить окупаційна влада в Криму, – незаконно», – сказав він.

«Я вже подав всі заяви через прокуратуру АРK на материку в міжнародні суди», – додав бізнесмен.

Банкрутство Іслямова ініціював російський Сбербанк, який подав заяву в арбітраж в січні 2016 року. Банк, якому бізнесмен заборгував 1,2 млрд руб., відразу просив суд визнати боржника банкрутом, минаючи стадію реструктуризації. Однак суд в березні 2016 року ввів реструктуризацію боргів і тільки в липні – реалізацію майна.

Нагадаємо, в червні 2016 року в ефірі телепрограми «Питання національної безпеки» (медіа-проект Центру журналістських розслідувань) Ленур Іслямов повідомив, що отримав український паспорт в 1999 році в Узбекистані, проте всі його підприємства і в Україні, і в Росії він реєстрував як громадянин РФ. Він також заявив, що не має стосунку до мережі магазинів з продажу техніки Apple в окупованому Криму, яка з’явилася замість його мережі iCom, а магазин з такою назвою в Києві йому не належить.

Інформаційна агенція “Центр журналістських розслідувань”
Kyiv Kyiv Ukraine