Рада ЄС продовжила на півроку економічні санкції проти РФ

Рада Європейського Союзу у четвер, 5 липня, продовжила на шість місяців - до 31 січня 2019 року - економічні санкції проти Росії за її дії, що дестабілізують ситуацію в Україні.

Про це повідомляється на сайті Ради ЄС, передає Центр журналістських розслідувань.

«5 липня 2018 року Рада ЄС продовжила в економічні санкції проти конкретних секторів російської економіки до 31 січня 2019 року … Рада прийняла це рішення сьогодні за письмовою процедурою і відповідно до правила для всіх таких рішень одноголосно», – йдеться в інформації.

Як вказується в повідомленні, це рішення було прийнято після того, як президент Франції Емманюель Макрон і канцлер Німеччини Ангела Меркель на саміті в Брюсселі 28-29 червня 2018 року поінформували лідерів інших європейських країн про невиконання Мінських домовленостей.

«Ці заходи спрямовані на фінансовий, енергетичний і оборонний сектори, а також на сферу товарів подвійного призначення. Вони були спочатку введені 31 липня 2014 року протягом одного року у відповідь на дії Росії, які дестабілізують ситуацію в Україні та посилені у вересні 2014 року», – наголошується в інформації.

У Раді ЄС нагадали, що на додаток до цих економічних санкцій у відповідь на кризу в Україні також діють кілька обмежувальний заходів ЄС, в тому числі: індивідуальні обмежувальні заходи, а саме заборона на візи і заморожування активів, які діють в даний час проти 155 осіб і 38 суб’єктів до 15 вересня 2018 року; обмежувальні заходи у відповідь на незаконну анексію Криму і Севастополя, обмежені територією Криму і Севастополя, які діють до 23 червня 2019 року.

Інформаційна агенція “Центр журналістських розслідувань”
Kyiv Kyiv Ukraine