Україна представить докази наявності радіоелектронного зброї РФ на Донбасі

Україна на всіх міжнародних майданчиках представить підтверджені Спеціальною моніторинговою місією (СММ) ОБСЄ факти появи на Донбассі новітніх російських систем радіоелектронної боротьби.

Российский комплекс радиоэлектронной борьбы 1РЛ257 «Красуха-4» Фото: vpk.name

Про це повідомляє в мікроблозі Twitter Міністерство закордонних справ України, передає Центр журналістських розслідувань.

«Україна представить підтверджені СММ ОБСЄ факти появи на Донбасі новітніх російських систем радіоелектронної боротьби міжнародним партнерам на всіх рівнях і майданчиках. Санкції проти держави-агресора повинні бути посилені », – йдеться в повідомленні.

Крім того, відзначили в МЗС, зафіксовані СММ ОБСЄ чотири новітні і складні системи радіоелектронної боротьби, які перебувають на озброєнні Збройних Сил РФ, «є свідченням того, що РФ в черговий раз вдається до ескалації».

Як повідомлялось, 9 серпня спостерігачі СММ ОБСЄ виявили на тимчасово окупованих територіях Донбасу десятки танків і артилерійських систем, розміщених за межами визначених ділянок відведення, а також засоби протиповітряної оборони і новітні російські комплекси радіоелектронної боротьби (РЕБ): РБ-341В «Леєр-3», 1Л269 «Красуха-2», РБ-109А «Билина» та спеціальний комплекс для постановки перешкод безпілотним літальним апаратам «Репелент-1».

Офіційний представник держдепу США Хізер Нойєрт заявила, що зафіксовані спостерігачами СММ ОБСЄ чотири нові російські радіоелектронні бойові системи на Сході України є доказом того, що російські військові організують конфлікт на Донбасі.

Інформаційна агенція “Центр журналістських розслідувань”
Kyiv Kyiv Ukraine