Кучма завершив роботу у Тристоронній контактній групі по Донбасу

Новини
Леонід Кучма Фото: Ukrainian Foto

Другий президент України та представник України у Тристоронній контактній групі (ТКГ) з мирного врегулювання ситуації на Донбасі Леонід Кучма у вівторок, 2 жовтня, завершив свою роботу на цій посаді та подякував колегам за спільну роботу.

Про це повідомила на своїй сторінці у Facebook прес-секретар Кучми Дарка Оліфер після чергової зустрічі ТКГ у Мінську, передає Центр журналістських розслідувань.

«На завершення сьогоднішньої роботи в Мінську Леонід Кучма подякував колегам у Тристоронній контактній групі за спільну роботу. В такий спосіб підбито підсумок його роботи представника України в Тристоронній контактній групі», – написала Оліфер.

Вона додала, що окрему вдячність Кучма висловив білоруській стороні за сприяння в організації переговорного процесу.

«Своєю чергою Мартін Сайдік (спецпредставник ОБСЄ- ред.) від імені Тристоронньої контактної групи подякував Леоніду Кучмі за його внесок у Мінський процес, а також за його мудрість та відданість своїй державі – Україні, виявлені під час переговорного процесу у Мінську», – додала Оліфер.

Нагадаємо, 28 вересня Кучма, якому в серпні виповнилось 80 років, заявив журналістам, що може піти в відставку з посади представника України в ТКГ, коли досягне «критичного віку». Потенційним кандидатом на цю посаду Кучма назвав радника президента України, дипломата Руслана Демченка.

Пізніше Дарака Оліфер повідомила, що Леонід Кучма піде з посади представника України в ТКГ після її засідання у Мінську, яке відбудеться 2 жовтня.