У Криму окупанти мають намір восени призвати у ЗС Росії три тисячі кримчан

В окупованому Криму в ході осіннього призову 2018 року мають намір призвати до Збройних сил РФ близько трьох тисяч кримчан. Дві тисячі з них відправлять служити на материкову частину Росії.

Призовники в окупованому Криму Фото: РИА Новости

Про це повідомив «військовий комісар Республіки Крим» Олег Єрмілов, передає Центр журналістських розслідувань з посиланням на агентство «РИА Новости Крым».

«Є тенденція до збільшення кількості призовників. У нинішню кампанію ми будемо призивати вже близько трьох тисяч чоловік. Також розширюється географія служби. Крім традиційної відправки в Чорноморський флот, частини Південного і Західного військових округів додається також Північний флот ВМФ Росії», – сказав Єрмілов.

За його словами, понад дві тисячі призовників з Криму відправляться служити на материкову частину РФ.

«Військовий комісар» нагадав, що навесні 2018 року в ЗС Росії направили служити 2300 кримчан. Вони спрямовані на службу в Чорноморський флот, а також частини Південного, Західного та Центрального військових округів РФ.

Як повідомлялось, в травні 2017 року призовників з Криму вперше направили служити на материкову Росію. До цього вони служили у військових частинах ЗС РФ, дислокованих на півострові.

МЗС України зажадав від Росії скасувати призов на військову службу в окупованому Криму, нагадавши, що ухвалена 19 грудня 2016 року резолюція Генасамблеї ООН про порушення Росією прав людини в окупованому Криму, забороняє РФ закликати жителів півострова до лав збройних сил.

Правозахисники підготували рекомендації для кримчан про те, як не стати жертвою кримінального переслідування за ухилення від служби в армії РФ.

Інформаційна агенція “Центр журналістських розслідувань”
Kyiv Kyiv Ukraine