Число жертв трагедії в Керчі збільшилось до 21, померла студентка

В окупованому Криму число жертв трагедії в Керчі збільшилось до 21. Постраждала в результаті стрілянини і вибухів в Керченському політехнічному коледжі 17-річна студентка померла під час евакуації на борту літака.

Фото: kerch.fm

Про це повідомив директор Кримського республіканського центру медицини катастроф та швидкої медичної допомоги Сергій Астанкін агентству «РИА Новости Крым», передає Центр журналістських розслідувань.

«Дівчинка при евакуації загинула на борту літака. Вона була вкрай важка. Їй було 17 років», – сказав Астанкін.

Як повідомлялось, 17 жовтня в окупованому Криму в Керченській політехнічному коледжі стався вибух. Причиною трагедії став підрив невстановленого вибухового пристрою. Слідчими органами «Головного слідчого управління Слідчого комітету РФ по Республіці Крим» було порушено кримінальну справу за фактом вибуху за ознаками злочину, передбаченого ст.205 КК РФ (терористичний акт).

В результаті вибуху і стрілянини в коледжі в Керчі загинули 18 осіб, постраждали – понад 40. Як заявили в Слідчому комітеті РФ, було встановлено, що їх влаштував 18-річний студент навчального закладу Владислав Росляков, який потім застрелився. У зв’язку з цим кримінальну справу, порушену за ст.205 КК РФ (теракт), було перекваліфіковано на ч.2 ст.105 КК РФ (вбивство двох і більше осіб загальнонебезпечним способом).

На ранок 18 жовтня кількість загиблих в результаті вибуху і стрілянини в Керченському політехнічному коледжі склала 20 людей, шестеро з них неповнолітні. Названі їхні імена, включаючи підозрюваного в організації нападу.

На півострові оголошений триденний траур.

Інформаційна агенція “Центр журналістських розслідувань”
Kyiv Kyiv Ukraine