ЄС накладе санкції на п’ятьох організаторів «виборів» в ОРДЛО

Європейський Союз, ймовірно, додасть в свій санкційний список п'ять осіб, яких вважає причетними до організації 11 листопада так званих «виборів» на окупованих територіях Донецької та Луганської областей.

Фото: rnw.nl

Про це повідомив у мікроблозі Twitter кореспондент Радіо Свобода в Брюсселі Рікард Йозвяк, передає Центр журналістських розслідувань.

«Європейський Союз, ймовірно, додасть до санкційного списку ще п’ятьох осіб, яких він вважає відповідальними за організацію «виборів» на Донбасі», – написав Йозвяк.

За його словами, міністри закордонних справ ЄС, ймовірно, приймуть це рішення в понеділок, 19 листопада, про що стане офіційно відомо трохи пізніше.

Нагадаємо, «вибори» нового ватажка «ДНР» були призначені на 11 листопада після вбивства в кінці серпня ватажка бандформування Олександра Захарченко. Ввременно виконуючим обов’язки став «голова народної ради ДНР» Денис Пушилін Денис Володимирович. В цей же день «народна рада ЛНР» призначив вибори «депутатів парламенту» і ватажка псевдореспублікі на 11 листопада.

Як повідомлялось, МЗС України висловило категоричний протест у зв’язку з незаконними і нелегітимними діями Росії щодо проведення 11 листопада псевдовибори на тимчасово окупованих територіях в Донецькій і Луганській областях України.

Канцлер Німеччини Ангела Меркель і президент Франції Емманюель Макрон назвали незаконними«вибори», який пройшли 11 листопада в самопроголошених «ДНР» і «ЛНР» на окупованому Донбасі.

Держдепартамент США слідом за Євросоюзом засудив незаконні «вибори», які Росія організувала 11 листопада в окупованих районах Донецької і Луганської областей, щоб узаконити своїх «маріонеток» на Донбасі. США будуть і надалі вводити санкції проти РФ.

Інформаційна агенція “Центр журналістських розслідувань”
Kyiv Kyiv Ukraine