Власник поромів, що перевозили російські війська до Криму, володіє бізнесом у Києві

Київське ТОВ «Техінвестсервіс» належить російському бізнесменові Олександру Анненкову, який є власником компаній, що здійснювали перевезення окупаційних військ та військової техніки з Росії до Криму у 2014 році.

Олександр Анненков Фото anrusstrans.ru

Про це повідомляє Центр журналістських розслідувань у статті «Поромник окупації».

ТОВ «Техінвестсервіс» належить компанії Ugtransterminal LTD (Республіка Кіпр). Кінцевим бенефіціаром цієї кіпрської компанії є росіянин Олександр Анненков, власник групи компаній «АнРуссТранс», до якої входять, зокрема, ТОВ «Аншип», що володіє паромами, якими російські війська та техніка доправлялися до Криму під час окупації, та ТОВ «ТИС-Крым», яке керує залізничною переправою Крим-Кавказ у керченській протоці.

Окрім того, ТОВ «Техінвестсервіс» є власником дочірнього підприємства «ТІС-Крим» (м.Керч), яке після анексії було перереєстровано за російським окупаційним законодавством як ТОВ «ТИС-Крым».

ТОВ «Техінвестсервіс» знаходиться у складній борговій ситуації.

Варто зазначити, що Олександр Анненков внесений до до санкційного списку РНБО України, із обранням обмежувального заходу «блокування активів», однак щодо ТОВ «Техінвестсервіс» блокування не було застосовано.

Нагадаємо:

  • У  липні 2018 року у Керчі під час вивантаження вагонів у порту «Крим» стався надлом корпусу залізничного порому  «Анненков». 
  • У серпні 2018 року проведене Центром журналістських розслідувань порівняння санкційних списків OFAC міністерства фінансів США та РНБО України виявило нестачу в останньому великої кількості російських компаній та державних діячів і бізнесменів РФ, причетних до окупації Криму.
Інформаційна агенція “Центр журналістських розслідувань”
Kyiv Kyiv Ukraine