Кримська еліта мала для Києва в лютому 2014 року дрібні вимоги – Андрій Сенченко

Для зміни Ради міністрів та керівництва Верховної Ради Криму 26 лютого Київ мав близько 70 голосів у кримському парламенті.

Про це повідомив лідер руху “Сила права” Андрій Сенченко в програмі «Питання національної безпеки» (проект Центру журналістських розслідувань, ефір ТРК Чорноморська).

“В нас було таке вікно можливостей 23, 24 та 25 лютого, коли ми могли змінити уряд Криму і керівництво Верховної Ради Криму. І в нас вже, коли я летів до Криму зранку 26-го, було приблизно 70 голосів у кримському парламенті для того, щоб змінити уряд і керівництво Верховної Ради”.

Вимоги кримських депутатів, за словами Сенченка, були дрібними.

“Вся ця так звана кримська еліта була ламана-переламана, в них були такі дрібні умови. Коли я повертався ввечері 26-го з Криму, то в кожному кафе на шляху від Верховної Ради до аеропорту сиділа група за певними інтересами з депутатів – 5-7 людей, разом їх було 76. А цих груп вісім чи дев’ять. І кожна запитувала, а чи не привезуть нам якогось прем’єра з західної України, а чи не привезуть нам повний комплект уряду. В інших були пропозиції — а чи можливо нам зберегти свого заступника міністрів ЖКХ”, – розповідає Сенченко.

Нагадаємо:

  • Спеціальний представник Державного департаменту США у справах України курт Волкер визнав реакцію Заходу на окупацію Криму Росією надто повільною.

МЗС України збирається домогтися створення міжнародної платформи з деокупації Криму.

Інформаційна агенція “Центр журналістських розслідувань”
Kyiv Kyiv Ukraine