Омелян на Херсонщині випадково агітував за Порошенка

Перебуваючи з робочим візитом в Херсонській області, міністр інфраструктури Володимир Омелян вів непряму агітацію за діячого президента Петра Порошенка.

Про це повідомляє кореспондент Центр журналістських розслідувань.

«Сподіваемось, що вже цього року ми розпочнемо реконструкцію цієї дороги, а в наступному, я вірю, що до вас приїде вже сам президент Порошенко і відкриє її», – заявив Омелян, інспектуючи трассу Берислав-Марьянка.

З натовпу пролунали слова «якщо ми его оберемо», повідомляє кореспондент Центру. Зрозумівши помилку, Омелян відповів, що «звісно, він не веде жодної агітації, та все в руках людей».

Володимир Омелян, фото: investigator.org.ua

Трасса Берислав-Марьянка сполучає Херсонську та Дніпропетровську область. Через перевантаження тяжким траспортом дорога постійно перебуває в аварійному стані. На зустрічі з місцевим населенням Омелян пообіцяв вирішити проблему.

«Все залежить від вас. Зміни почнуться, коли ви об’єднаетесь в ОТГ (Об’єднана територіальна громада), та введете в дію вагові комплекси на кордоні областей», – наголосив він.

Нагадаємо:

  • Ольга Айвазовська, голова правління громадської мережі ОПОРА у програмі «Питання національної безпеки» (проект Центру журналістських розслідувань, ефір ТРК Чорноморська) заявила, що потрібно законом зобов’язати державних посадовців, які беруть участь у виборах, йти у відпустку на час виборчої кампанії, а також ввести покарання для тих з них, хто використовує службові повноваження в робочий час для агітації.
  • Відповідно до закону «Про вибори Президента України», діючому президенту чи народному депутату, які є кандидатами в президенти не надається право на відпустку на час участі у виборчому процесі.
  • Участь у передвиборній агітації забороняється органам виконавчої влади, органам влади АР Крим та органам місцевого самоврядування, правоохоронним органам і судам, їх посадовим і службовим особам у робочий час (крім випадків, коли відповідна особа є кандидатом на пост президента України).
Інформаційна агенція “Центр журналістських розслідувань”
Kyiv Kyiv Ukraine