В Києві в «Кузні на Рибальскому» спустили ще один броньований катер для ВМСУ

В Києві на заводі «Кузня на Рибальському» спустили на воду черговий малий броньований артилерійський катер типу «Гюрза-М» для Військово-Морських Сил Збройних Сил України.

Фото: Facebook ВМС ЗС України

Про це повідомляє Центр журналістських розслідувань з посилання на інформацію Командування ВМСУ.

Після завершення всіх заводських випробувань катер відправиться своїм ходом до Одеси, де розпочне державні випробування за результатами яких його буде включено до складу ВМС ЗС України.

Цей катер почали будувати 2018 року. У лютому 2019 року під час закладки восьмого малого броньованого артилерійського катеру проекту 58155 типу «Гюрза-М» та третього десантно-штурмового катеру проекту 58503 типу «Кентавр-ЛК» на підприємстві ще проводили роботи з його збирання.

Нагадаємо:

  • До складу ВМСУ вже введені 6 малих броньованих артилерійських катерів проекту 58155 («Гюрза-М»), два з яких – «Бердянськ» і «Нікополь» були захоплені Росією 25 листопада 2018 у Чорному морі.
  • Також 19 листопада 2018 року в Одесу прибули два нових десантно-штурмових катери проекту 58503 («Кентавр»), які після завершення всіх необхідних випробувань будуть введені до складу ВМСУ.
Інформаційна агенція “Центр журналістських розслідувань”
Kyiv Kyiv Ukraine