ЗМІ Севастополя повідомляють про смерть ватажка НЗФ «Рубіж» Ігоря Петрова

У Севастополі, за повідомленнями місцевих ЗМІ, помер командир незаконного збройного формування «Рубіж» Ігор Петров.

Другий командир НЗФ «Рубеж» Ігор Петров Фото: cr.npu.gov.ua

Про це пише Центр журналістських розслідувань з посиланням на севастопольський проросійський сайт ForPost.

Виданню повідомив про смерть Петрова організатор і перший командир НЗФ «Рубіж» Володимир Мельник.

«Вчора помер о 16.20» – цитує видання слова Мельника. Перший командир НЗФ «Рубіж» стверджує, що точних даних про причини смерті Петрова поки немає.

Ігор Петров був активним учасником НЗФ «Рубіж», створеного в січні-лютому 2014 року в Севастополі для сприяння російській окупації міста.

Формування брало участь у захопленні влади в Севастополі проросійськими силами на чолі з «народним губернатором» Олексієм Чалим.

«Рубіж» встановлював незаконні блокпости навколо Севастополя, за наказом представників Чорноморського флоту РФ брав участь у захопленні кораблів ВМС України в севастопольських бухтах і українських військових частин.

Після відходу Володимира Мельника Петров очолив НЗФ «Рубіж», перетворене окупаційними «владою» на дружину з охорони громадського порядку.

У вересні 2017 року прокуратура АРК повідомила Ігорю Петрову про підозру за ч.3. ст.110 (посягання на територіальну цілісність і недоторканність України, яке призвело до загибелі людей або інших тяжких наслідків) КК України.

У лютому 2019 року Слідчий відділ Головного управління Національної поліції в АРК і Севастополі оголосив у розшук керівників та учасників спецпідрозділу «Рубіж», який входив до складу незаконного збройного формування «Самооборона Севастополя». Зокрема, Ігор Петров був оголошений в розшук по ч.2 ст.260 КК України (участь в діяльності не передбаченого законом збройного формування).

Інформаційна агенція “Центр журналістських розслідувань”
Kyiv Kyiv Ukraine