Андрій Богдан очолив Адміністрацію президента, Зеленський призначив йому заступників

Президент України Володимир Зеленський призначив керівництво Адміністрації президента України, двох президентських радників та двох помічників.

Переможець виборів президента України Володимир Зеленський Фото: Facebook Команда Зеленського

Про це пише Центр журналістських розслідувань із посиланням на повідомлення прес-служби президента України. 

В тексті Указу №304/2019 сказано:

«Призначити Богдана Андрія Йосиповича главою Адміністрації Президента України».

Також Зеленський своїм указом призначив продюсера «Студії Квартал-95» Сергія Трофімова першим заступником глави АП. 

Також заступником глави АП призначений Кирил Тимошенко, засновник компанії «GoodMedia», яка організовувала трансляцію інавгурації президента Петра Порошенка у 2014 році, знімала фільми «Битва за Днепр» про роботу команди Ігоря Коломойського та «П’ять днів з Ігорем Кононенком» про досягнення команди Порошенка, а також виробляла роліки для генерального прокурора Юрія Луценка. Також GoodMedia створила всі агітаційні ролики для передвиборчої кампанії Володимира Зеленського. 

Зеленський також призначив заступником глави АП сценариста фільмів та серіалів виробництва «Студії Квартал 95» Юрія Костюка, який, зокрема, є автором сценарію для серіалу «Слуга народу». 

Також спочатку на сайті президента був опублікований указ №309/2019 про призначення заступницею глави АП заступниці міністра закордонних справ Олени Зеркаль, яка відповідає у МЗС за міжнародні юридичні питання, однак пізніше цей указ зник з сайту. Як пише видання Українська правда з посиланням на джерела, Зеркаль відмовилась від посади заступника голови Адміністрації президента. Вона начебто погоджувалась бути лише уповноваженим з питань міжнародних судів України щодо Росії, а не заступником глави Адміністрації президента Андрія Богдана.

Крім того, заступником глави АП призначений Руслан Рябошапка, колишній член Національного бюро з протидії корупції. 

Радником президента призначений Михайло Федоров, засновник маркетингового агентства SMMSTUDIO.

Зеленський призначив своїм радником та представником президента у Верховній Раді України  Руслана Стефанчука, доктора юридичних наук, професора, члена-кореспондента Національної академії правових наук України. Напередодні другого туру президентських виборів Володимир зеленський назвав стефанчука членом своєї команди, який відповідає за реформування державних правових інститутів та законопроектну роботу.

Першим помічником президента призначено директора «Студії Квартал-95» Сергія Шефіра

Помічником президента Зеленський призначив Андрія Єрмака, керівника «Міжнародної юридичної компанії», що діє у сфері авторського права, та засновника Garnet International Media Group. 

Нагадаємо:

  • Президент України Володимир Зеленський після консультацій з головою Верховної Ради та головами фракцій підписав указ про дострокове припинення повноважень Верховної Ради України восьмого скликання. 
  • Президент України Володимир Зеленський призначив начальника штабу Сухопутних військ ЗСУ Руслана Хомчака главою Генштабу України. Іншим своїм указом Зеленський звільнив з цієї посади посади Віктора Муженка.
Інформаційна агенція “Центр журналістських розслідувань”
Kyiv Kyiv Ukraine