У Криму силовики затримали ще одну кримськотатарську активістку Муміне Салієву

В окупованому Криму в Бахчисараї в четвер, 30 травня, російські силовики затримали кримськотатарську активістку Муміне Салієву, яка є координатором проекту «Кримське дитинство», створеного в кінці 2017 року для підтримки і розвитку дітей політв'язнів. Активістку відвезли до Сімферополя.

Муміне Салієва Фото: Facebook

Про це повідомляє громадське об’єднання «Кримська солідарність», передає Центр журналістських розслідувань.

«Надійшла інформація про те, що біля свого будинку в м. Бахчисарай затримана Муміне Салієва. Подробиці з’ясовуються. Її везуть у відділення ЦПЕ г. Симферополь», – йдеться в повідомленні.

Як вказують активісти, Муміне Салієва – дружина політв’язня Сейрана Салієва, заарештованого в жовтні 2018 року. Має вищу освіту, навчається в аспірантурі. Мати чотирьох неповнолітніх дітей.

«Після численних арештів в Криму залишилися діти без батьків, яких позбавили волі. Тоді Муміне Салієва організувала проект «Кримське дитинство», метою якого є підтримка цих дітей, і стала його координатором. Також вона є активним учасником громадського об’єднання «Кримська солідарність», активно відвідує суди, підтримує сім’ї політв’язнів», – розповіли в «Кримській солідарності».

Також активісти повідомляють, що в Сімферополі в «Центрі з протидії екстремізму МВС по Республіці Крим» («Центр Е») адвоката Еміля Курбедінова не пропускають до затриманих Лютфіє Зудіевої і Муміне Салієвої.

Нагадаємо:

  • 30 травня в Криму в Джанкої російські силовики затримали кримськотатарську активістку Лутфіє Зудієву за підозрою в нібито пропаганді екстремізму. Її відвезли до Сімферополя в «Центр з протидії екстремізму МВС по Республіці Крим» («Центр Е»).
Інформаційна агенція “Центр журналістських розслідувань”
Kyiv Kyiv Ukraine