Екс-главу Нацполіціі Київської області перевели в зону ООС: звільнився після смерті п’ятирічного Кирила Тлявова

Начальник поліції Київської області Дмитро Ценов, якого відправили на Донбас після загибелі п'ятирічного Кирила Тлявова в Переяславі-Хмельницькому Київської області, у вбивстві якого підозрюють місцевих поліцейських, очолить в зоні проведення Операції об'єднаних сил поліцейські сили.

Дмитро Ценов фото: mykyivregion.com.ua

Про це ообщем перший заступник голови Нацполіціі В’ячеслав Аброськін, пише Центр журналістських розслідувань.

«Сьогодні вранці командувачу ООС генералу Олександру сирским представив нового керівника поліцейських сил в зоні проведення Операції об’єднаних сил генерала Дмитра Ценова», – написав він.

За словами Аброськіна, в складі сил ООС на постійній основі несуть службу понад тисячу співробітників Національної поліції.

«Основне завдання – виявлення терористів, вилучення зброї та вибухівки, забезпечення громадського порядку», – додав він.

Нагадаємо:

  • У Переяславі-Хмельницькому двох поліцейських підозрюють в тому, що 31 травня з вогнепальної зброї вони поранили п’ятирічного хлопчика Кирила Тлявова, який помер в лікарні. 4 червня були арештовані підозрювані – Іван Приходько та Володимир Петровець.
  • У Херсоні близько сотні активістів та небайдужих мешканців взяли участь у всеукраїнській акції пам’яті п’ятирічного Кирила Тлявова.
  • У Переяславі-Хмельницькому Київської області під час акції протесту в зв’язку зі смертю 5-річного Кирила Тлявова двоє поліцейських отримали травми ніг.
  • Глава МВС Арсен Аваков заявив, що не піде у відставку через загибель п’ятирічного Кирила Тлявова. Глава МВС заявив, що в дитину стріляли з рушниці, а серед підозрюваних є жінка, яка нібито заховала зброю.
 
Інформаційна агенція “Центр журналістських розслідувань”
Kyiv Kyiv Ukraine