Тендер на будівництво КПВВ «Чонгар» оголосять лише у серпні

Новини
Фото: investigator.org.ua

Тендер на будівництво КПВВ «Чонгар», який очікували в травні, перенесено на серпень 2019 року.

Про це заявив заступник міністра інфраструктури України Юрій Лавренюк, повідомляє Центр журналістських розслідувань з посиланням на прес-службу Мінінфраструктури.

«Окрім підготовки необхідних документів, пов’язаних із будівництвом та користуванням земельними ділянками, ми також розглядаємо можливість залучення інвесторів для будівництва сервісних зон навколо КПВВ задля пришвидшення влаштування необхідної інфраструктури тимчасових пунктів пропуску. Так, якщо буде іти згідно запланованого графіку, до кінця 2019 року ми маємо завершити спорудження тимчасового пункту пропуску КППВ «Чонгар», – зазначив Юрій Лавренюк.

Юрій Лавренюк, заступник міністра інфраструктури Фото investigator.org.ua

В інтерв’ю Центру журналістських розслідувань Лавренюк розповів про плани облаштування контрольних пунктів в’їзду-виїзду (КПВВ) «Чонгар» і «Каланчак» на адмінкордоні з окупованим Кримом.

Нагадаємо:

  • Міністр з питань тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб України Юсуф Куркчі заявив, що Міністерство інфраструктури замовило проектно-кошторисну документацію з облаштування КПВВ на адміністративному кордоні з Кримом: наразі її розробка знаходиться на фінальному етапі.
  • 4 липня 2018 року Кабмін України прийняв Постанову про виділення 105,98 млн грн на будівництво тимчасових контрольних пунктів в’їзду-виїзду (КПВВ) «Каланчак» і «Чонгар» та сервісних зон перед ними на адмінкордоні з окупованим Кримом в Херсонській області. Виконавцем робіт визначено ДП «Укрінтеравтосервіс».
  • До кінця фінансового року-2018 роботи навіть не були розпочаті, кошти повернуті до бюджету.
  • За словами міністра інфрастуктури Володимира Омеляна причиною стала затримка із виділення земельних ділянок Херсонською ОДА.
  • В кінці березня 2019 року заступник міністра інфраструктури України Юрій Лавренюк в інтерв’ю Центру журналістських розслідувань повідомив, що до кінця року планується повністю побудувати КПВВ «Чонгар» і почати роботи на КПВВ «Каланчак».
  • У Херсонській облдержадміністарції через затримку з будівництвом Центрів надання адміністративних послуг на адмінкордоні з окупованим Кримом пропонують задіяти в контрольних пунктах в’їзду-виїзду (КПВВ) мобільні центри надання адмінпослуг для кримчан.