Суд в РФ продовжив арешт фігурантів сімферольскої «справи Хізб ут-Тахрір»

Новини
Тофік Абдулгазієв Фото: Facebook Крымская солидарность

Шахтинський міський суд в Ростовській області РФ продовжив арешт двом фігурантам другої сімферопольської «справи Хізб ут-Тахрір» Яшару Муедінову і Тофіку Абдулгазіеву – до 15 листопада.

Про це повідомляє об’єднання «Кримська солідарність», пише Центр журналістських розслідувань.

Таганрозький міський суд продовжив термін утримання під вартою ще чотирьом фігурантам другого сімферопольської «справи Хізб ут-Тахрір». Сейран Муртаза, Меджіт Абдурахманов, Енвер Аметов і Рустем Сейтхалілов будуть перебувати в СІЗО до 14 листопада.

Обвинуваченими у цій справі проходять 25 кримських татар, 23 з яких вивезено в СІЗО Ростова-на-Дону, Таганрога і Шахти, один – Раим Айвазов – в СІЗО Сімферополя, ще один – Едем Яячіков – зник, його місцезнаходження невідоме з 27 березня.

Нагадаємо:

  • В окупованому Криму російські силовики 27 березня провели обшуки в 25 будинках кримських татар. Обшуки пройшли в селі Строганівка Сімферопольського району і в мікрорайоні Кам’янка Сімферополя.
  • У мікрорайні Кам’янка російські силовики побили і затримали кілька кримських татар біля будинку місцевого жителя Рустема Шейхалієва.
  • Російські силовики привезли 60 студентів автотранспортного технікуму понятими обшуків в будинках кримських татар, які проводяться з ранку 27 березня.
  • 16 кримських татар затримали і відвезли в управління ФСБ в Сімферополі російські силовики після обшуків.
  • Головне управління Нацполіціі в АРК і Севастополі відкрило кримінальне провадження за фактом незаконних обшуків у будинках кримських татар, які провели російські силовики 27 березня в окупованому Криму.
  • У ФСБ РФ заявили, що в окупованому Криму затримано 20 осіб, «підозрюваних в участі в релігійній організації« Хізб ут-Тахрір ».