Затримано власника одеського готелю, де в результаті пожежі загинули дев’ять осіб

Одеського бізнесмена Вадима Чорного, власника готелю «Токіо-Стар», де в ніч на 17 серпня в пожежі загинули дев'ять осіб, затримали.

Про це повідомляє прес-служба прокуратури Одеської області, пише Центр журналістських розслідувань.

«Прокуратура готує зазначеній особі підозру за фактом порушення вимог пожежної безпеки в готелі, що призвела до загибелі дев’яти осіб (ч. 2 ст. 270 Кримінального кодексу України) і клопотання про обрання запобіжного заходу», – сказано в повідомленні.

Чорний стверджував, що готовий нести повну відповідальність у разі, якщо буде встановлено її. За його словами, сигналізація в готелі працювала справно.

  • При пожежі в готелі «Токіо-стар» в Одесі загинули дев’ятеро людей. Особистість дев’ятого загиблого встановлюється.
  • За даними ДСНС, двоповерховий готель був переобладнаний з колишньої трамвайного депо. У ньому налічувалося 270 номерів, в яких на момент пожежі перебувало до 200 чоловік.
  • З першого поверху евакуювали 64 людини, а з другого – 72 людини і врятували 7 людей, які спрямовані в медичні установи.
  • Державне бюро розслідувань (ДБР) відкрило кримінальне провадження щодо співробітників Державно служби з надзвичайних ситуацій (ДСНС), неналежне виконання обов’язків якими призвело до пожежі в готелі «Токіо-стар».
 
Інформаційна агенція “Центр журналістських розслідувань”
Kyiv Kyiv Ukraine