В Одесі впізнані тіла шести загиблих в готелі «Токіо Стар», серед них – громадянка Австралії

В Одесі впізнані тіла шести загиблих людей під час пожежі в готелі «Токіо Стар». Серед них п'ятеро українців і громадянка Австралії.

Про це повідомив міський голова Одеси Геннадій Труханов на апаратній нараді в мерії, передає Центр журналістських розслідувань з посиланням на видання «Думская».

За його словами, серед загиблих п’ятеро українців: два жителя Одеської області, двоє киян і житель Дніпра.

Крім того, загинула громадянка Австралійського Союзу.

Всього, в результаті пожежі в готелі «Токіо Стар» загинули дев’ять осіб, в тому числі одна дитина.

У свою чергу, як повідомила заступник керівника міського департаменту охорони здоров’я Надія Гончаренко, у всіх постраждалих, які перебувають у важкому стані після пожежі, спостерігається позитивна динаміка.

Всього під час пожежі постраждало 10 осіб. Двох доставили в Одеський обласний медичний центр, сімох – в опікове відділення і реанімацію міськлікарні №10 і ще одного, громадянина Литви, в ГКБ №5.

Двох постраждалих вже виписали: громадянина Сьєрра-Леоне 17 серпня, українку 18 серпня. Двох важких перевели з реанімації МКЛ №10 в опікове відділення. Таким чином в лікарні №10 залишаються п’ять чоловік, у тому числі двоє в реанімації.

В обласному медичному центрі одна людина знаходиться в реанімації, ще один в опіковому відділення. Обох вдалося стабілізувати.

Всі постраждалі забезпечені медикаментами.

Нагадаємо:

  • 17 серпня при пожежі в готелі «Токіо-стар» в Одесі загинули дев’ятеро людей.
  • За даними ДСНС, двоповерховий готель був переобладнаний з колишньої трамвайного депо. У ньому налічувалося 270 номерів, в яких на момент пожежі перебувало до 200 чоловік. З першого поверху евакуювали 64 людини, а з другого – 72 людини і врятували 7 людей, які спрямовані в медичні установи.
  • ДБР відкрило кримінальне провадження щодо співробітників ДСНС, неналежне виконання обов’язків якими призвело до пожежі в готелі «Токіо-стар».
  • 17 серпня був затриманий одеський бізнесмен Вадим Чорний, власник готелю «Токіо-Стар»
Інформаційна агенція “Центр журналістських розслідувань”
Kyiv Kyiv Ukraine