Члена «Самооброни Криму» Саттарова випустили з-під варти, його обміняють на одного з моряків ВМСУ – адвокат

Голосіївський районний суд в четвер, 22 серпня, випустив з під арешту обвинуваченого у держзраді члена «Самооброни Криму» Олександра Саттарова, якого планують обміняти на одного з військовополонених українських моряків, захоплених російським військовими поблизу Керченської протоки 25 листопада 2018 року.

Учасник «Самооборони Криму» Олександр Саттаров Фото: Facebook Лариса Сарган

Про це телеканалу Громадське повідомив адвокат Саттарова Ігор Свінціцький, передає Центр журналістських розслідувань.

За його словами, обмін має відбутися 28-29 серпня. Адвокат зазначив, що Україна і Росія сторони вже остаточно домовилися про обмін.

Нагадаємо:

  • 15 грудня 2017 року правоохоронці затримали в Дніпропетровській області члена так званої «Самооборони Криму» Олександра Саттарова. 18 грудня Приморський суд Одеси заарештував його без права внесення застави.
  • Саттаров звинувачується у порушенні ч.1 ст.111 ККУ (Державна зрада). Згідно з обвинувальним актом, Саттаров в складі «самооборони Криму» брав участь у захопленні військового аеродрому «Бельбек» (Севастополь) і української військової частини А-4515, яка обслуговувала його роботу.
  • Сам Саттаров своєї провини про не визнає.
  • 15 липня 2019 року Голосіївський райсуд Києва продовжив запобіжний захід Олександру Саттарову у виді тримання під вартою ще на два місяці з альтернативою внесення застави.
Інформаційна агенція “Центр журналістських розслідувань”
Kyiv Kyiv Ukraine