Кремль підтвердив початок діалогу Путіна і Зеленського

Прес-секретар президента РФ Дмитро Пєсков підтвердив початок діалогу між Володимиром Путіним і президентом України Володимиром Зеленським.

Президенти України і РФ Володимир Зеленський і Володимир Путін

Про це Пєсков заявив, відповідаючи на питання журналістів про ймовірність швидкого обміну РФ і Україною утримуваними особами і можливе поліпшення відносин двох країн, повідомляє Центр журналістських розслідувань з посиланням на агентство РИА Новости.

«Поки ми констатуємо початок діалогу між двома президентами – між президентом Путіним і президентом Зеленським. І констатуємо, як ми вже говорили, певні контакти, які здійснюють в розвиток цих розмов, в розвиток тих розумінь, які були досягнуті в ході цих розмов. Як і раніше мені поки нічого додати до цих слів», – сказав Пєсков.

При цьому він звернув увагу на нещодавню заяву Путіна, «де він говорив про обережний оптимізм, який також можна констатувати в контексті російсько-українських відносин».

Нагадаємо:

  • Росія і Україна попередньо домовилися про обмін утримуваних осіб за формулою «33 на 33». Керівник незареєстрованого підрозділу російського інформагентства МІА «Росія сьогодні» – «РІА Новини Україна» Кирило Вишинський в список обміну не включений, повідомило російське видання РБК з посиланням на джерела російської і української сторін, близькі до переговорів.
  • 23 серпня президент Володимир Зеленський виказав сподівання, що перші результати з питання обміну утримуваних осіб між Україною та Росією будуть вже в найближчі дні.
Інформаційна агенція “Центр журналістських розслідувань”
Kyiv Kyiv Ukraine