Ще ближче до Криму: в Херсонській області відкрили центр адмінпослуг

В смт. Чаплинка (Херсонська область) відкрили один з найближчих до Криму Центр надання адміністративних послуг (укр. ЦНАП).

Про це повідомляє прес-служба Херсонської ОДА.

«Отримати довідку, паспорт або дозвіл в Центрі надання адміністративних послуг відтепер можуть жителі Чаплинської об’єднаної територіальної громади, а також громадяни, які проживають на тимчасово окупованій території Криму і особи, які переселилися з тимчасово окупованої території», – сказано в повідомленні.

У ЦНАП надаватимуть 150 адміністративних послуг. У центрі знаходиться 6 робочих місць адміністраторів, які можуть обслуговувати 25 чоловік на годину.

В приміщеннях Центру провели повну реконструкцію. ЦНАП облаштований для потреб людей з інвалідністю, там є дитячий куточок.

Як написав голова Херсонської ОДА Юрій Гусєв, проєкт реалізований завдяки спільній роботі команди Херсонської обласної державної адміністрації, керівництва району та ОТГ, а також програми ULEAD з Європою/ULEAD with Europe.

Нагадаємо:

  • У березні 2019 року заступник начальника управління Державної міграційної служби в Херсонській області Дмитро Іванов повідомив, що з початку анексії Криму в управлінні ДМС кримчани оформили майже 50 тисяч паспортів: як біометричних закордонних, так і внутрішніх ID-карток.
  • У Херсонській облдержадміністарції через затримку з будівництвом Центрів надання адміністративних послуг на адмінкордоні з окупованим Кримом пропонують задіяти на КПВВ мобільні центри надання адмінпослуг для кримчан.
  • Перший заступник міністра з питань тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб України Юсуф Куркчі повідомив, що з початку 2019 року понад 45 тисяч кримчан звернулись до Державної міграційної служби для оформлення біометричних закордонних паспортів.
Інформаційна агенція “Центр журналістських розслідувань”
Kyiv Kyiv Ukraine