Зеленський призначив юристку УГСПЛ Свиридову першою заступницею представника президента в АРК

Президент України Володимир Зеленський призначив юристку Української Гельсінської спілки з прав людини (УГСПЛ) Дар’ю Свиридову першою заступницею постійного представника президента в Автономній Республіці Крим.

Дар'я Свиридова, перша заступниця представника президента в АРК Фото: investigator.org.ua

Відповідне розпорядження №360/2019-рп від 4 листопада опубліковано на президентському сайті, повідомляє Центр журналістських розслідувань.

«Призначити Свиридову Дар’ю Олександрівну першим заступником Постійного Представника Президента України в Автономній Республіці Крим», – йдеться в документі.

Вимушена переселенка з Криму Дар’я Свиридова – юристка УГСПЛ. Народилася в Ялті.

Як нагадали у представництві президента в Криму, правозахисниця Дар’я Свиридова є висококласним фахівцем з питань Криму. З 2008 року працювала над просвітництвом у сфері прав людини в Ялті та на всьому півострові. У 2012 році вона почала працювати координаторкою Освітніх програм для юристів та адвокатів УГСПЛ. Після окупації Криму Росією у 2014 року переїхала до Києва, де продовжила правозахисну роботу в УГСПЛ.

25 жовтня Володимир Зеленський розпорядженням №357/2019-рп призначив координаторку правозахисної організації «КримSOS» Тамілу Ташева заступником представника президента в Автономній Республіці Крим.

Таміла Ташева Фото: Facebook

Нагадаємо:

  • 26 червня Володимир Зеленський призначив вченого-юриста, фахівця з міжнародного гуманітарного та кримінального права, правозахисника Антона Кориневича постійним представником президента України в Автономній Республіці Крим.
  • Про те, хто очолював представництво президента України в АР Крим з моменту його офіційного створення в 1994 році (на папері воно існувало з 1992 року – ред.) читайте в матеріалі Центру журналістських розслідувань «Палата представників».
Інформаційна агенція “Центр журналістських розслідувань”
Kyiv Kyiv Ukraine