У Криму захист оскаржив арешт сімферопольця Кашука, якого ФСБ підозрює в нібито зберіганні вибухівки

Сторона захисту оскаржила арешт жителя Сімферополя Дениса Кашука.

Денис Кашук. Фото надане дружиною Ольгою Кашук

Про це повідомив Назім Шейхмамбетов.

«Ми оскаржили постанову Київського районного суду Сімферополя про обрання запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою. Захист вважає рішення суду необґрунтованим з огляду на те, що Кашук в суді клопотав про домашній арешт. Також захистом долучені документи, що підтверджують наявність житла, а також малолітньої дитини. Крім того, Кашук не робив спроб до втечі», – сказав Шейхмамбетов, пише Крим.Реаліі.

  • В окупованому Криму «Київський районний суд» 20 грудня Сімферополя заарештував на два місяці – до 18 лютого 2020 року – сімферопольця Дениса Кашука, якого ФСБ підозрює в нібито в зберіганні вибухових речовин і боєприпасів. Кашук заявив, що «зізнався у всьому». Родичі й незалежний адвокат переконані, що він дав свідчення під тиском силовиків.
  • 17 грудня житель Сімферополя Денис Кашук перестав виходити на зв’язок з сім’єю, не з’явився на роботі і був оголошений дружиною в розшук. На наступний день в квартирі Кашуків співробітники ФСБ провели обшук і заявили, що він затриманий за підозрою в незаконному зберіганні вибухових речовин і боєприпасів за ст.222 і 222.1 Кримінального кодексу РФ.
Інформаційна агенція “Центр журналістських розслідувань”
Kyiv Kyiv Ukraine