ФСБ затримала в Криму громадянина РФ за підозрою в державній зраді

Федеральна служба безпеки РФ затримала в окупованому Сімферополі громадянина РФ Івана Яцкіна, обвинуваченого в державній зраді.

Про це повідомляє ТАСС.

Яцкіна доставили в Москву для слідчих дій.

У Лефортовському суді Москви повідомили, що Яцкіну продовжено термін арешту на три місяці. «Постановою Лефортовський районного суду міста Москви від 11 грудня продовжено термін утримання під вартою відносно Яцкіна Івана Григоровича, обвинуваченого в скоєнні злочину, передбаченого статтею 275 КК РФ, на три місяці, а всього до п’яти місяців, тобто до 16 березня 2020 року», – сказала представник суду.

За її словами, розглянутий судом матеріал не містив гриф секретності, але судове засідання за клопотанням слідства пройшло в закритому режимі.

  • В окупованому Криму «Київський районний суд» 20 грудня Сімферополя заарештував на два місяці – до 18 лютого 2020 року – сімферопольця Дениса Кашука, якого ФСБ підозрює в нібито в зберіганні вибухових речовин і боєприпасів. Кашук заявив, що «зізнався у всьому». Родичі й незалежний адвокат переконані, що він дав свідчення під тиском силовиків.
  • 17 грудня житель Сімферополя Денис Кашук перестав виходити на зв’язок з сім’єю, не з’явився на роботі і був оголошений дружиною в розшук. На наступний день в квартирі Кашуків співробітники ФСБ провели обшук і заявили, що він затриманий за підозрою в незаконному зберіганні вибухових речовин і боєприпасів за ст.222 і 222.1 Кримінального кодексу РФ.
Інформаційна агенція “Центр журналістських розслідувань”
Kyiv Kyiv Ukraine