Запуск поїздів з РФ до Криму: Мінінфраструктури має намір боротися на міжнародній арені

Міністерство інфраструктури України засуджує запуск поїзда з Росії до Криму за маршрутом Санкт-Петербург - Сімферополь.

«Незаконний запуск залізничного сполучення між Російською Федерацією і анексованим українським Кримом – чергове порушення територіальної цілісності й суверенітету України та норм міжнародного права. 43 години в дорозі та черговий крок Росії для тотального впливу на людей в анексованому Криму, такий поїзд – суто ідеологічний хід», – написав глава відомства Владислав Криклій.

Він зазначив, що Міністерство інфраструктури не може допустити ізоляції українців на тимчасово окупованих територіях, тому за пару місяців було побудовано КПВВ «Чонгар» і «Каланчак».

«Засуджуємо та будемо боротися на міжнародній арені проти чергових інфраструктурних атак агресора», – додав міністр.

  • Прокуратура АР Крим зареєструвала кримінальне провадження за ч.1 ст.332 КК України за фактом незаконного перетину пасажирським потягом «Санкт-Петербург – Сімферополь» державного кордону України через «Керченський міст».
  • Представництво президента України в Автономній Республіці Крим заявило про протиправність запуску залізничного сполучення між РФ і окупованим Кримом. У відомстві засудили черговий неузгоджений з Україною вiзит 23 грудня президента РФ Володимира Путіна до Криму і Севастополя.
 
Інформаційна агенція “Центр журналістських розслідувань”
Kyiv Kyiv Ukraine